Používejte BOOKPORT na čtečce

Používejte BOOKPORT na čtečce

Víme, že pohodlí při čtení je nesmírně důležité. Proto Vám s velkým potěšením představujeme nový model čtečky inkBOOK Calypso Plus, který je kompatibilní s naší aplikací BOOKPORT!

Víme, že většina čteček s operačním systémem Android je hůře dostupná. Proto jsme se snažili najít takové řešení, které by bylo pro uživatele Bookportu co nejpřijatelnější.

Bližší informace naleznete níže, případně přímo na stránkách výrobce, kde si můžete čtečku rovnou zakoupit.

Čtení na čtečce

Proč zrovna Calypso Plus?

Ověřená kompatibilita
Naše služba je kompatibilní s operačním systémem Android 5 a výše, toto je však první e-inkové zařízení, které jsme ověřili a můžeme doporučit. Aplikace BOOKPORT je pro vás navíc v zařízeních s českou lokalizací předinstalovaná.

Bez námahy očí
Při čtení na e-inkové čtečce nedochází k namáhání očí jako u obrazovek mobilních telefonů a tabletů. Při čtení na e-inkové obrazovce budete mít pocit, jako byste četli text z papíru.

Klidně i na slunci
Speciálně navržený displej neodráží sluneční paprsky a poskytuje dokonalou viditelnost textu. Díky této vlastnosti je Calypso Plus ideální volbou pro venkovní čtenáře. Užijte si čtení vašich knih na pláži, slunné lavičce v parku nebo na balkoně.

Čtěte a poslouchejte
Když už budete mít dost čtení knih (doufáme, že se to nikdy nedostane, ale kdyby náhodou :-)), můžete si odpočinout například u poslechu audioknih. Stačí připojit sluchátka přes Bluetooth.

Specifikace čtečky

Další klíčové vlastnosti

Další klíčové vlastnosti

Zabudované zesvětlení
Už nepotřebujete lampičku nebo jiné světlo. Díky integrované funkci zesvětlení se světlo šíří po textu, a nikoli do tváře uživatele nebo do jeho okolí, jak je tomu u obrazovek chytrých telefonů a tabletů. Toto řešení přináší úlevu vašemu zraku. Navíc můžete upravit teplotu barev podle svých preferencí.

Ideální parametry
S váhou pouhých 155 gramů budete mít pocit, jako byste v ruce drželi lehkou knížku. Baterka při optimálním nastavení Wi-Fi vydrží zhruba týden. Navíc si můžete vybrat z různých barevných variant, od šedé až po růžovou.

Další informace o čtečce naleznete přímo na stránkách výrobce, kde si můžete čtečku zakoupit.

Víte, že s naší službou můžete číst kdekoliv, i bez přípojení k internetu?
To chci!

Čtení nikdy nebylo pohodlnější

Zakupte si čtečku přímo od výrobce.

A získejte s námi neomezený přístup k tisícům knih!

Chci čtečku