Knihovny

Nabízejte e-knihy s přístupem odkudkoliv

Knihovny BOOKPORT

Služba BOOKPORT je koncipována tak, aby odpovídala požadavkům na tituly odborné a krásné literatury pro akademické, školní i veřejné knihovny.

Pro čtenáře je BOOKPORT obsáhlým zdrojem informací, které mohou mít neustále při sobě – ve svých tabletech, mobilních telefonech a noteboocích. Služba nabízí rovněž off-line přístup ke knihám, bez připojení k internetu.

Službu pravidelně doplňujeme o nové tituly, které se na trhu objeví. Čtenáři ocení dostupnost aktuálních literárních děl od renomovaných zahraničních i domácích autorů. Ať už se bude jednat o nový detektivní příběh, poznatky z oblasti ekonomiky nebo se budou chtít zdokonalit v umění jógy a meditace.

Za účelem co možná nejlepší implementace v rámci vaší organizace zajišťujeme mimo jiné federativní autentizaci eduID.cz (Shibboleth) a bibliografické záznamy ve formátu MARC 21.

Podrobnější informace pro organizace naleznete zde.

Kontaktujte nás

Rádi vás seznámíme se seznamem stávajících titulů v knihovně BOOKPORT i těmi, které chystáme. Chybí vám některý titul v nabídce? Dejte nám vědět a my projednáme jeho zařazení do nabídky BOOKPORT.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře beru na vědomí zpracování osobních údajů.